Що робити, якщо скінчився бензин

На дорозі завжди трапляються якісь пригоди. Мова йде не тільки про дорожньо-транспортних пригодах. Ви можете спустити колесо, вийде з ладу якийсь важливий механізм. Завжди потрібно бути готовим до можливих проблем. Одна з найпоширеніших – відсутність бензину в баку.

Ознаки того, що у вас закінчилося паливо:

  • машина почала різко смикатися;
  • горить лампочка палива;
  • двигун запускається на пару секунд, а автомобіль не заводиться.

Сучасні авто оснащені безліччю датчиків, що сигналізують про те, що закінчився бензин. Пропустити цей момент досить складно.

У такій ситуації неодмінно потрібен підвезення бензину. Можливо, якась із проїжджаючих машин в Києві зможе надати технічну допомогу на дорозі.

Для того, щоб залити бензин, потрібно:

  1. Обзавестися металевої каністрою. Пластикова не підійде, вам відмовлять у допомозі. Статична напруга може спровокувати запалення бензину в пластиковій ємності. Металеву знайти не так то просто. Доведеться їхати в автомагазин. Спробуйте звернутися до таксистів. Вони готові до будь-якої ситуації.
  2. Відправитися на заправку. Не купуйте за один раз багато літрів. Буде достатньо 3-5. У похідних умовах ви не впораєтеся з заливкою великого обсягу палива. Краще потім знову заїхати на автозаправку.
  3. Залити бензин в автомобіль. Зробити це звичайним способом не вдасться. Ви ризикуєте просто облити машину бензином. Знайдіть воронку, або ж сконструюйте її самостійно. Для цього підійде горлечко від 1,5-літрової пляшки. Протріть воронку перед використанням, щоб краплі води не потрапили всередину.
  4. Заводимо автомобіль і вирушаємо далі. Якщо ви придбали спочатку невеликий обсяг бензину, то швидше за їдьте на заправку.

Деякі бензобаки оснащені люком (наприклад ті, що стоять на вітчизняному ВАЗі). Це спеціальний язичок, який ускладнює доступ до палива. Його годі й відгинати. Однак тоді процес заливки значно сповільниться. Знайдіть який-небудь прут (підійде гілка). Вставте його в лійку. Він отогнет язичок. Тоді паливо буде заливатися куди швидше.

Сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам у складній ситуації. Якщо ніхто з водіїв на дорозі не допоможе, завжди можна звернутися до професіоналів. У Києві є спеціалізовані служби. Вони нададуть технічну допомогу на дорозі і вчасно підвезуть бензин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *