Типи ключів для дверних замків

Даний ключ відноситься до штифтового замку, який має низький рівень взломостойкості і розкривається «професіоналом своєї справи» всього за кілька хвилин. Зазвичай замки з таким ключем использутся всередині квартири.

Даний ключ призначений для відкриття циліндрового, штифтового замку, який володіє великим рівнем секретності, ніж його попередник. Але слід врахувати, що час, який потрібен на розтин подібного замку становить до 3-х хвилин.

Хрестоподібний ключ для штифтового замку, що має підвищений рівень взломостойкості. «Експерт» в області розтину за кілька хвилин може розкрити замок з таким типом ключа господарської хрестоподібної викруткою.

Ключ, який призначений для використання в циліндровому дисковому замку. Має непоганий рівень взломостойкості відмичками, але може бути розкритий при використанні слюсарного інструменту за 15 хв.

Ключ фірми Abloy для циліндрового дискового замку, що має високий рівень секретності. Ідеально підходить для офісних приміщень, де замок експлуатується досить часто. Замок Abloy розкривається за допомогою слюсарного інструменту 15 хв.

Ключ від циліндрового, штифтового замку. Сьогодні більшість замків в квартирах і офісах мають подібний механізм. Через те, що якість у азіатських виробників, м’яко кажучи, «кульгає», ми рекомендуємо вибирати моделі, імпортовані з Європи. Замки даного типу ми рекомендуємо ставити в квартири, офіси і приміщення, в яких зберігаються матеріальні цінності. Секретність замків даного типу середня і розкрити їх можна тільки спеціальними дорогими відмичками або слюсарним інструментом.

Ключ від сувальдного замку (в народі іменований «сейфових»), що має досить високий рівень захисту і хороші експлуатаційні дані. Розкривається тільки спеціальним дорогим інструментом. Час розтину коливається від півгодини до декількох годин З недоліків варто відзначити простоту виготовлення дубліката по «зліпком».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *