Транспортування і перевезення автомобілів по Києву

Наша компанія тісно співпрацює з фірмами, які успішно здійснюють перевезення автомобілів вже не перший рік, чия робота характеризується індивідуальним підходом до кожного замовлення, високою якістю обслуговування, збереженням вантажу, своєчасними термінами доставки, професійним підходом і надійністю перевезень, а також компромісами в стосунках із замовниками і гнучкою ціновою політикою.

Транспортування автомобілів проводиться професіоналами за допомогою надійної якісної техніки, яка проходить регулярних техогляд на СТО.

Для перевезення машин використовується різні великовантажний транспорт, а саме – автовози, евакуатори і крани маніпулятори з платформою.

Залежно від класу машин, що вимагають перевезення, і від їх габаритів використовують різні види спецтехніки. Вона може битя одноярусною, двох’ярусної, закритої, відкритої, тентової або бортовий. При необхідності транспортування відразу декількох транспортних засобів можна використовувати стандартний (класичний) автовоз, який розрахований на перевезення 8-ми автомобілів В-класу.

Перевезення автомобілів компаніями з нашого каталогу гарантує індивідуальну доставку, роботу в будь-яких погодних умовах, підбір техніки відповідно габаритам і класу авто і оформлення всього пакету супроводжувальної документації.