Пасажирські перевезення по Європі

Міжнародні пасажирські перевезення сьогодні, як не можна актуальні. Бажанням подивитися Європу з вікна автобуса, охоплені мільйони туристів. Зрозуміти їх цілком можна, сидиш в зручних кріслах, з кондиціонером, при цьому, переходячи з міста в місто, дивишся цікавий фільм по телевізору – про що ще можна мріяти? Саме такі автобуси по Європі пропонує більшість компаній.

Автобусні перевезення по Європі

Міжнародні перевезення пасажирів автобусами мають свої особливості і здійснюються не тільки регулярними (державними) рейсами. Більшість туристичних компаній автобусні перевезення по Європі приурочують до проданих турах і задіють при цьому, як власні автобуси, так і орендовані. При цьому, багато організацій змушені відмовлятися від змісту автобусів на своєму балансі, через непомірних витрат на їх утримання. У цьому плані саме тісна співпраця з компаніями – перевізниками повністю позбавляє від цих проблем.

Міжнародні пасажирські перевезення

Безумовно, пасажирські перевезення в Європу, повинні здійснюватися з обов’язковим дотриманням усіх зобов’язань.

Від перевізника має право вимагати:

  • ліцензію на право здійснення даних послуг
  • технічну справність наданого транспортного засобу
  • своєчасне і якісне оформлення необхідної документації, враховуючи не тільки вимоги української сторони, але і Євросоюзу
  • укомплектованість водійського складу, члени якого не тільки повинні знати особливості правил дорожнього руху тієї чи іншої країни, умови переміщення по території держав, маршрут прямування, а й знання міжнародної мови
  • перевізник зобов’язаний проконсультувати водіїв на предмет відпочинку водіїв, від чого залежить безпека пасажирів

Автобуси по Європі

Поїздка в зарубіжні країни пов’язана з тривалим присутністю в автобусі і водіїв, і пасажирів. Тому вкрай важливо присутність комфорту в автобусі по дорозі всього проходження, щоб виключити «транспортну втому». Автобуси по Європі повинні характеризуватися плавним і м’яким ходом, зручними сидіннями, оснащеністю кондиціонерами і наявністю телевізорів.

Автобус повинен бути оснащений спеціальним реєстратором кілометражу, швидкості, часу знаходження в дорозі, параметрів двигуна.

Крім даних вимог повинно бути передбачено:

  • виплата відрядних водіям
  • страхування пасажирів
  • страхування цивільної відповідальності власника транспорту

Згідно з нормами, за один тур допускається перевозити не більше 45 осіб, ігнорування даних обмежень може бути чревате різними наслідками, як накладенням штрафів з боку дорожньої інспекції, так і невдоволенням пасажирів.

Замовити послугу Ви зможете різними способами – онлайн або по одному з вказаних на сайті телефонів. При необхідності можлива консультація по усіма додатковими питаннями.