Вантажний евакуатор

Великовагова техніка та вантажні автомобілі значно спрощують процес переміщення різних видів вантажу, але що робити, якщо така техніка вийшла з ладу в самий невідповідний момент, і ви опинилися заручником обставин в дорозі? Вихід є! Вам потрібен вантажний евакуатор.

Нині для того щоб скористатися послугами вантажного евакуатора не потрібно прилаштовувати зусиль, варто просто подивитися в інтернеті номер телефону компанії з гарною репутацією і зробити замовлення. Це буде самим розумним рішенням, оскільки самостійна буксирування вантажного транспорту може призвести до незворотних наслідків.

Що таке вантажний евакуатор і де застосовується?

Це спеціальний вид евакуатора, призначений для транспортування великовагової і великогабаритної техніки. За допомогою подібних агрегатів здійснюється транспортування і евакуація вантажного транспорту вагою 40 – 120 тонн, при повній або частковій навантаженні в випадках:

  • транспортування великогабаритної техніки в результаті поломки;
  • дорожньо – транспортних пригод з вантажними авто;
  • екстреної евакуації вантажних автомобілів зі снігових, водних, грязьових і піщаних полонів.

А також, при перевезенні нових транспортних засобів, і спорт – карів з великим об’ємом двигуна, самостійне пересування яких на далекі відстані не завжди раціонально.

Ми завжди готові надати вантажний евакуатор

Завдяки правильній побудові логістичної системи, наша компанія готова надати евакуатор для вантажних автомобілів:

  • найкоротші терміни – подача машини здійснюється моментально після замовлення;
  • в будь-який час доби – скористатися послугами нашої компанії можна цілодобово;
  • незважаючи на червоний день календаря, і погоду за вікном – ми в будь-якому випадку прийдемо на допомогу, і це ніяк не вплине на вартість і швидкість виконання нашої послуги.

У нашому автопарку є різні види завжди справних евакуаторів, тому ми можемо поручитися і забезпечити транспортування:

  • тракторів;
  • мікроавтобусів;
  • пасажирських автобусів;
  • габаритної великовагової техніки.

При необхідності ми, так само зможемо надати евакуатор для вантажних машин з маніпулятором на території міста Київ і області.

Переваги співпраці з нашим партнером

У нашій компанії працюють тільки досвідчені і компетентні фахівці. При замовленні послуги наші менеджери уточнять всі деталі і запропонують найбільш відповідний вам варіант евакуатора, і розрахують вартість. Вам більше не доведеться ні про що турбуватися, і проводити довгі години в очікуванні. Наші співробітники оперативно прибудуть на місце, максимально швидко і якісно виконають вантаження і доставку вашого транспортного засобу, в сервіс або інше місце. І головне – ціна наших послуг в місті Київ та області є найбільш адекватною. Звертайтеся, і пам’ятайте – допомога надається цілодобово!