Ремонт вантажних авто

Вантажні автомобілі багато в чому відрізняються від легкових. І якщо ви знаєте, як виправити поломку в звичайній машині, то з вантажною напевно виникнуть проблеми. Самостійно займатися ремонтом вантажівки не варто. Ви ризикуєте завдати непоправної шкоди. В найгіршій ситуації доведеться міняти деталі і елементи, покупка яких неабияк вдарить по кишені.

Вантажне авто вимагає найкращого догляду. Надати його може тільки досвідчений фахівець і надійний автосервіс. Наша компанія має великий досвід у вирішенні подібних проблем. Ми готові в будь-який момент вислати фахівця вам на допомогу.

Автослюсарі виїдуть в будь-яку точку Києва. Повний арсенал інструментів і приладів допоможе швидко виявити поломку, її причини. Після цього вони моментально приступлять до роботи. Нам під силу розправитися навіть з найскладнішими ситуаціями.

Більшість механіків відмовляються надавати допомогу в ремонті вітчизняних вантажівок. Це можна пояснити лише відсутністю належного досвіду і необхідних пристосувань. Сміливо звертайтеся в нашу службу і ми допоможемо в кожному окремому випадку.

Переваги ремонту вантажівки у нас

На даний момент свої послуги пропонують безліч автосервісів. Загубитися у всьому різноманітті досить просто. Наша компанія намагається день у день поліпшувати якість обслуговування і встановлювати високу планку для інших служб.

Чому ми так упевнені в якості наданих послуг? Зверніться до нас, і ви напевно оціните такі переваги:

  1. Наявність великого арсеналу спеціальних діагностичних приладів та інструментів.
  2. Наявність усіх необхідних основних і запасних деталей. Це дозволяє здійснювати ремонт вантажних напівпричепів і причепів.
  3. Зручне місце розташування сервісу. Чи не доведеться годинами вистоювати в пробці і губитися в пошуках ремонтної служби.
  4. Кваліфікований персонал. У нашому штаті містяться привітні оператори, які швидко приймуть замовлення і підготують ремонтників до приїзду. Автослюсарі є справжніми знавцями своєї справи. У найкоротші терміни вони розправляються з будь-якими неполадками.
  5. Адекватну вартість. Незважаючи на потребу у використанні дорогого обладнання, ми намагаємося не завищувати ціни на послуги, що надаються. Це дозволяє підтримувати лояльність клієнтів.

Запис на ремонт здійснюється будь-яким зручним для вас способом:

Ми готові надати повну інформаційну підтримку. У будь-який момент можна зателефонувати з оператором і дізнатися, на якому етапі перебуває ремонт. Після здійснення робіт вам нададуть весь пакет документів і гарантію на надані послуги. Автослюсарі ознайомлять з причиною поломки, а також розкажуть, як можна запобігти подібному в майбутньому.

Служба обслуговує такі марки вантажних автомобілів – Volkswagen, Volvo, Renault, Man, Iveco, Hyundai, Isuzu, Scania, DAF.

Ремонт вантажної техніки

Безумовно, беручи до уваги особливі габарити і конструкцію даного типу техніки – їх обслуговування та ремонт вимагають такого ж особливого підходу: просторих боксів, спецобладнання і інструментів, професійних працівників, наявності власної бази запчастин і комплектуючих. Саме такий підхід застосовують у спеціалізованих центрах. До того ж, кожен пункт угоди, щодо виконання ремонтних робіт або загальної вартості послуг – характеризується прозорістю, доступний до ознайомлення і коригуванню. Також можливі й додаткові послуги, як евакуація вантажівки на СТО і терміновий ремонт.

Залишити заявку на ремонт вантажівок в Києві Ви зможете онлайн або скориставшись одним з номерів телефонів, розміщених на сайті. На всі виникаючі питання Вам дадуть відповідь ввічливі менеджери в телефонному режимі.