Найдорожче таксі України

Luxury-авто “Майбах-57», який раніше належав міністру Георгію Кірпі, вартість якого становить близько 300 000 доларів США в кінці 2012 року Міністерство інфраструктури передало київським аеропорту Бориспіль.

Даний автомобіль має три роздільних пасажирських крісла, окремий клімат контроль для задніх пасажирів, телефон, Інтернет, датчики дверей і багато іншого, чого не знайдеш в звичайних машинах бізнес і навіть представницького класу. Це перше авто в своєму класі, яке буде обслуговувати прибулих в аеропорт, повідомляє прес-служба Борисполя. Тарифів офіційно поки немає, тому що вся документація знаходиться на стадії підготовки, але ті, хто захочуть прокотиться на даній машині, орієнтовно повинні будуть викласти суму рівну вартості авіаквитка бізнес-класу.

Найчастіше послугами vip-таксі користуються зарубіжні та російські зірки, а також бізнесмени, які приїжджають до Києва. Тариф на виклик vip-таксі приблизно в 2-2,5 рази вище, ніж на виклик звичайної машини.

Для любителів екзотичних і екстравагантних авто деякі таксі можуть запропонувати тюнінг-версії представницьких авто, такі як Mercedes Benz Brabus або шикарні кабріолети на будь-який смак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *