Велосипедний замок з сигналізацією і GPS

Люди відмовляються від покупки велосипеда, тому що немає надійних засобів проти їх викрадення. А що, якби існували велосипедні замки з сигналізацією, з смс оповіщенням, з GPS маячком з функцією стеження?

Саме такий замок розробила компанія Kickstarter. Назва замку – Lock 8. Основною відмінною рисою новинки є головний модуль, який кріпиться на раму поблизу заднього колеса і має безліч захисних функцій. В основному, він служить як електронний замок, в якому замикаються захисний трос, для блокування і розблокування досить встановити додаток на смартфон і управляти замком через Bluetooth.

Найцікавіше – це акселерометр, гіроскоп і термодатчик, який не дає перекусити або заморозити замок. Якщо злочинець захоче розкрити вашь замок – система включить сигналізацію, а також сповістить власника замку за допомогою СМС. Мало того, якщо господар замку забуде його заблокувати і відійде на далеке відстань – система також вишле СМС оповіщення.
У замок вбудований GPS маячок, який дозволяє відстежувати місце положення злочинця. Це на той слкчай якщо злодієві вдасться обійти захист замку.

Також існує можливість дати можливість управляти замком довіреним особам за допомогою ключа доступу.

Харчування замку відбувається за допомогою акумулятора, який заряджається через USB роз’єм.

Вартість даного замку буде від 111 доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *