Оренда рефрижератора

Такий транспорт, як рефрижератор (рефрижераторний напівпричіп) має конструкційні особливості, всередині кузова вмонтована спеціальна холодильна установка, завдяки якій регулюється температурний режим. Сьогодні пропонуються сучасні моделі, що створюють температурні умови від +12 і до -20 градусів, що ідеально для швидкопсувних продуктів.

Взяти в оренду рефрижератор

Основною метою, переслідуваної при оренді рефрижератора, є створення всіх умов для підтримки товару в належному стані при зберіганні або транспортуванні.

Рефрижератори за видами транспорту підрозділяються на:

  • авторефрижератор
  • рефрижераторний вагон
  • рефрижераторне судно
  • рефрижераторні контейнери
  • вантажівка рефрижератор

Найбільш часто затребуваним є вантажний рефрижератор. Популярність пояснюється швидкістю і маневреністю, досить великою потужністю двигуна, що гарантує безперервне і стабільне функціонування холодильного обладнання.

Перевезення рефрижераторами

Безпосередньо до подібних перевезень звертаються не тільки компанії, що займаються впритул продуктами харчування, а й компанії, що займаються виробництвом і продажем фармацевтичних препаратів. Гарантоване підтримку заданої температури – роблять рефрижераторні вантажоперевезення ідеальним способом доставити товар за місцем призначення в цілості й схоронності. При цьому, не тільки забезпечується надійність перевезення, а й дотримані всі необхідні санітарні норми і вимоги замовниками умови зберігання.

Важливим при перевезенні є правильний підбір автомобіля. Рефрижератори, всередині фургона, в залежності від температурного режиму поділяються на три типи:

  • Тип А – з температурою від + 12 ° C до 0 ° C
  • Тип В – з температурою від + 12 ° C до- 10 ° C
  • Тип С – з температурою до – 20 ° C – для перевезення продуктів глибокої заморозки

Доставка вантажів рефрижераторами

Можна бути повністю впевненими, що доставка вантажів рефрижераторами, взятими в оренду, буде здійснена відповідно до всіх вимог і своєчасно. На всьому шляху проходження здійснюється підтримка зв’язку з клієнтом для контролю переміщення вантажу.

Взяти в оренду рефрижератор реально з різним тоннажем і системою охолодження, що надає широкий вибір. При цьому, рефрижератор подається завжди в ідеальному стані, системна санітарна обробка дозволяє відповідати всім санітарним вимогам. Високопрофесійні і відповідальні водії проявляють акуратність з об’єктами транспортування.

Замовити і надалі взяти в оренду рефрижератор можна як онлайн, так і по одному з телефонів, зазначених на сайті. Менеджери компанії з задоволенням дадуть відповідь на всі питання і запропонують оптимальний маршрут.

Ціни на перевезення визначаються вантажопідйомністю рефрижератора, велику відстань, витраченим загальним часом.