Купівля нерозмитненого автомобіля в Україні

Для придбання нерозмитненого авто необов’язково їхати за кордон. Знайти такі машини можливо на будь-якому сайті з продажу автомобілів з рук. І покупка машини в такому випадку відбувається донезмоги просто – вибрали авто, приїхали до продавця, вручили йому гроші і отримали придбання з «пакетом документів».

Недолік такої покупки полягає в тому, що ви поняття не маєте, наскільки відповідально продавець підійшов до документальної складової. Чи існує в дійсності в Польщі чи Литві фірма, на яку нібито зареєстрована машина? Може, ця машина числиться в угоні або її повинні заарештувати за борги? Перевірити при покупці з рук достовірність легенди, викладеної в документах, дуже непросто. Вам може здаватися, що документи підготовлені якісно, ​​але в один прекрасний момент результат перевірки уповноважених органів може виявитися неприємним сюрпризом.

Як ввезти автомобіль на замовлення?

Є два способи пригону під замовлення автомобіля з Європи. Перший – ви шукаєте підходящий варіант машини на закордонних сайтах. Знаходьте людини, який перебуває в цій країні. Він огляне вбрання авто, надішле вам фотографії, а якщо ви зважитеся на покупку, то і прижене машину в будь-який населений пункт України.

Головним питанням залишається оформлення документів.

Більшість автомобілів, які приганяють для українських споживачів, згідно з документами, належать спеціальним фірмам. А покупець нібито працевлаштовується на цю фірму і отримує право водити свій автомобіль.

Компанії, які надають «кришування» нерозмитнених автомобілів, надають різні терміни користування транспортним засобом на території України без виїзду за кордон – одні обіцяють протягом року, інші стверджують, що автомобілі, які стоять у них на балансі, можуть бути в Україні до п’яти років без виїзду за кордон.

Ганяти автомобіль за кордон і назад після закінчення терміну перебування в країні при такій схемі доводиться власнику.

Є й інший варіант – машина так само оформляється на іноземну фірму, але ввозить її в країну співробітник-іноземець, а з реальним власником підписують угоду про підтримку. В такому випадку персонал іноземної компанії періодично виїжджає за кордон і повертає авто знову в Україну реальному власнику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *