Виготовлення автомобільних ключів в Києві

Замкові пристрої автомобіля досить добре справляються з функцією забезпечення безпеки, але відпорними механізми цих пристроїв найбільш часто виходять з ладу, ламаються, злизуються і губляться. Що робити в таких випадках, знають, напевно, навіть діти – реставрувати або ж виготовляти нові. Але куди і до кого звернутися, щоб отримати якісний відпорний механізм – це питання! Особливо якщо ви загубили останній зразок.

Автомобільні відпорними механізми діляться на два типи:

  • звичайні;
  • пристрою з (чіпом) иммобилайзером.

Наша компанія більше десяти років успішно займається виготовленням відпорними засобів, для автотранспорту будь-якого типу і складності, в місті Київ та області. За порівняно недовге існування ми вийшли і успішно утримуємо позиції лідера в сфері надання подібних послуг. Тому пропонуємо і вам скористатися досвідом і відточеним майстерністю наших спеців, і отримати якісний продукт за доступними цінами в короткі терміни.

Виготовлення та реставрація звичайних ключів для автотранспорту

Наші фахівці давно набили руку, тому з легкістю виконують навіть найскладніші завдання дуже швидко, при цьому, не завдаючи шкоди якості готового виробу. Виготовити дублікат відмикає пристрої майстер може по:

  • за ескізами існуючих примірників відпорними кошти;
  • двосторонньому зліпком на восковій або силіконової подушці;
  • повного комплекту уламків зламаного отмикателя;
  • параметрам секрету самого запірного механізму.

Останній варіант передбачає безпосереднє розтин транспортного засобу, що теж з легкістю можуть зробити наші фахівці. Зазвичай такі дії виконуються в результаті поломки відмикає механізму в серцевині замка дверей, або ж втрату останнього зразка відпорними пристрою.

Виготовлення ключів для авто з іммобілайзером

Іммобілайзер – являє собою якийсь чіп, вбудований безпосередньо в відпорними пристрої, і має можливість взаємодії з охоронною системою транспортного засобу.

Такі чіпи зазвичай підлягають індивідуальному програмування заводом виробником, і виготовлення дубліката такого ключа вимагає додаткових витрат часу, і певних знань майстра. Але навіть такі складні завдання не є проблематичними для наших фахівців. Будь-який з наших майстрів візьметься і виконає дублікат ключа з іммобілайзером і перепрограмує його.

Ми завжди готові надати вам дублікат будь-якого ключа швидко, якісно і недорого. Звертайтеся до нас! Ми цінуємо ваш час і кошти, обіцяємо – ви залишитеся задоволені.