Прикурити автомобіль в Києві

Наші фахівці виїдуть до вас на допомогу в разі, якщо у вас несподівано розрядився акумулятор. Причин виникнення такої неприємності може бути кілька:

  • недогляд власника авто;
  • холодна погода;
  • акумулятор, що сів.

Кожен власник авто хоч раз в житті потрапляв у подібну ситуацію. Панікувати в такому випадку не потрібно. Також не слід діяти самостійно, щоб не нашкодити транспортному засобу. Ремонт деталей може обійтися набагато дорожче, ніж відповідна послуга від нашої фірми.

Навіть якщо у вас є певні знання в області автомобільної техніки, не варто сподіватися тільки на них. Начинка сучасних машин регулюється електронікою. Остання досить чутлива до різного роду втручань, тому швидко ламається.

Зарядити акумулятор автомобіля можна в будь-яких умовах – на дорозі, за містом. Зверніться в нашу фірму, і ми швидко розправимося з проблемою. Адже в нашому арсеналі є:

  • регулятор напруги;
  • реле;
  • прилади, що надають доступ до мережі.

Досвідчені фахівці виїдуть на допомогу з усією необхідною технікою. Вони на місці проведуть діагностику транспортного засобу, виявлять причину неполадки. Персонал може відновити запас батареї в будь-якій точці Києва.

В ході спілкування з кваліфікованими професіоналами ви напевно отримаєте потрібні знання. Співробітники розкажуть, як уникнути такої ситуації в подальшому.

Послуги прикурки акумулятора

Для прикурки необхідно підключити батарею постраждалого автомобіля до акумулятора іншого автомобіля. Фахівці не рекомендують займатися цим поодинці. В такому випадку можна нашкодити і чужому транспортному засобу. Тоді доведеться рятувати не одну машину.

Сучасні автомобілі не дають можливості безпосередньо дістатися до клем і акумулятора. Неможливо завести машину і з буксира, і штовхаючи. Найчастіше повна зарядка не потрібно – заряджається автомобіль самостійно після включення.

Професіонали своєї справи з нашої служби швидко розправляться з проблемою. Вам не доведеться купувати новий акумулятор, лізти під капот, заводити машину з буксира. У двох останніх випадках ви ризикуєте лише нашкодити.

Самостійне втручання, допомога сусіда можуть обійтися набагато дорожче. Автомобільні деталі і ремонт коштують не так вже й дешево. Дізнатися вартість послуги ви зможете, зателефонувавши по одному з вказаних вище телефонів.

Доводити акумулятор до стану повної розрядки не варто. Таке відбувається в разі довгого застою машини. У холодну пору року батарея швидше втрачає заряд.

Якщо неприємність сталася, то зверніться до професіоналів. Без допомоги спеціальних приладів неможливо грамотно здійснити операцію. Наш персонал виїде з усім арсеналом пристосувань і інструментів. Дотримуючись правильного алгоритму дій, вони за короткий проміжок часу вдихнуть життя в ваш автомобіль.