Ремонт замків і ключів

Досвідчені майстри наших сервісів проводять ремонт замків в Києві з максимальною точністю і акуратністю в найкоротші терміни, тому що від швидкості і якості заміни механізму замка залежить безпека Вашого житла.

Більшість випадків ремонту ключів і замків на увазі виключно заміну серцевини, яка є основною секретної частиною механізму. У тих випадках, коли щадний ремонт неможливий, весь механізм замку підлягає заміні. Нові замки варто вибирати з розрахунком того, що їх розміри не будуть перевищувати габарити замку, що стало непридатним.

Наші фахівці проводять ремонт не тільки дверних замків, а й ремонт автомобільних замків, замків запалювання в автомобілях. Дана поломка може бути викликана заводськими недоробками, перепадами температури або порушенням правил експлуатації авто. У будь-якому випадку, якщо автомобіль став нетранспортабельним, найбільш розумним виходом із цієї ситуації буде ремонт замків запалювання на місці поломки. Дана послуга дозволяє власникам автомобілів заощадити час і кошти.

Якщо ремонт є більш доцільним рішенням, ніж заміна, наші фахівці рекомендують скористатися цією послугою. Наш сервіс займається аварійним ремонтом ключів, замків всіх видів, а наші майстри використовують тільки спеціальні інструменти і першокласні матеріали.

Замовляйте ремонт автомобільних, дверних замків за телефонами компаній, зазначених у нашому каталозі.