Виїзна діагностика автомобіля

Наші партнери надають такі послуги:

  • підвезення палива
  • прикурювання акумулятора
  • відкриття замків
  • підкачка шин
  • Інша технічна допомога на дорозі

Автомобіль, як і будь-яка інша техніка, періодично вимагає обслуговування. Цей факт незаперечний, так само як і те, що людина раз на рік повинен проходити профілактику у лікаря. Тим, хто їздить на авто віком до 5 років або на гарантійному авто несподівані поломки в дорозі здаються вигаданими «страшилками» до першого випадку. Якщо є знайомий майстер – проблема вирішується одним телефонним дзвінком, але що робити, якщо Ви вперше зіткнулися з подібною проблемою.

Вихід, як виявляється, є завжди. На допомогу приходять виїзні служби, які можуть провести виїзну діагностику автомобіля і кваліфіковану технічну допомогу на дорозі. На нашому сайті Ви можете знайти каталог таких служб. Ми розміщуємо тільки перевірені компанії, які працюють на ринку в даній сфері не менше 2-х років.

Як визначити, що компанія, яка здійснює дорожню допомогу – надійна і її фахівці добре виконують свою роботу? Дуже просто.

По-перше, в переліку послуг повинна бути не тільки «прикурки» автомобіля, організовано підвіз палива, але і більш профільні роботи. Звертайте увагу на перелік робіт, що виконуються фірмою. Якщо туди входять послуги евакуації, аварійне відкриття замків і перевезення авто, то така компанія заслуговує довіри.

По-друге, майстер виїжджає на місце повинен мати можливість проведення комп’ютерної діагностики автомобіля. Це говорить про технічне оснащення фірми і професійній підготовці майстрів, які там працюють.

По-третє, виїзна діагностика автомобіля в Києві і області повинна виконуватися цілодобово. Якщо компанія працює тільки по буднях або тільки в певний час в компетентності її співробітників і якості виконуваних робіт слід засумніватися.

«Автопортал» радить – вибирайте тільки перевірені компанії.