Замовити кран маніпулятор в Києві

Наша компанія пропонує Вам цілодобові послуги крана маніпулятора, включаючи його оренду, по Києву та Київській області цілодобово. Всі компанії на нашому сайті готові взятися навіть за найскладнішу роботу, пов’язану з перевезенням і транспортуванням великогабаритних вантажів.

Кран маніпулятор досить непростий в управлінні, тому майстри далеко не кожного сервісу готові взятися за таку роботу. Замовити маніпулятор у наших служб Ви можете в будь-який час доби. Всі майстри компаній, представлених в нашому каталозі, мають великий досвід в роботі зі складною технікою, тому готові допомогти Вам негайно.

Досвід і надійна техніка дозволяють виробляти не тільки стандартний набір послуг, але здійснювати роботи, які вимагають підвищеної акуратності і ретельності при виконанні.

Маніпулятор в Києві здійснює перевезення техніки різних габаритів, перевезення авто з заблокованої коробкою передач, заблокованими замками запалювання, з непрацюючими дверима, пошкодженої пневматичною підвіскою або ж несправним рульовим керуванням. Ваша машина буде дуже акуратно і без пошкоджень занурена на платформу навіть в тому випадку, якщо колеса у авто заблоковані або відсутні і за допомогою лебідки занурення неможливо.

Ми працюємо тільки з якісною і перевіреної технікою, тому транспортуємо не тільки вітчизняні автомобілі, але і іномарки.

Наші сервіси надають і інші послуги, такі як: оренда крана маніпулятора, перевезення будматеріалів, спецтехніки, перевезення контейнерів, перевезення гаражів, кіосків, павільйонів та інших конструкцій.

Евакуатор маніпулятор стане незамінним в тих ситуаціях, коли звичайна підйомна спецтехніка може не впоратися: наприклад, якщо автомобіль виявився в озері, річці, кюветі, або ж провалився в яму.