Як правильно перевозити шафу?

У сучасній квартирі з євроремонтом складно не помітити шафа, куди мешканці складають всі речі. Транспортування такого масивного предмета в разі переїзду вимагає ретельного підходу. Самостійно захід організувати досить важко. Виріб часто вже не пролазить в ліфт, немає можливості спустити по сходах. Тільки професіонали, які займаються вантажоперевезеннями, допоможуть грамотно розібрати предмет з урахуванням всіх вимог. У Києві можна замовити вантажоперевезення великого і масивного шафи.

Досвідчені фахівці перевезуть предмет без найменших ушкоджень. Вони нададуть якісну послугу вантажоперевезення в разі залишення вами заявки.

Підготовка до переїзду

Перед початком розбирання ознайомтеся з конструкцією шафи. Потрібно правильно визначити, які частини підлягають зняттю, а які ні. У разі недотримання інструкції виробу можна завдати непоправної шкоди. Якщо справа стосується дрібних меблів, то її перевозять в зібраному вигляді. При визначенні необхідності в розбиранні важливо враховувати ряд нюансів:

Старовинний гарнітур потрібно перевозити з особливою обережністю. Тендітна конструкція може не витримати чергового подорожі. Для розбирання антикваріату краще звернутися до професіоналів.
Якщо меблі містить цілий ряд дизайнерських і скляних елементів, то кожен з них необхідно пронумерувати. Це дозволить повернути виріб в первинний вигляд на новому місці.
Розбирання виробів з ДСП повинна бути мінімальною. Такі конструкції є надзвичайно крихкими.
При перевезенні дзеркала від шафи купе зберіть все кріпильні деталі в окремий пакет. Дзеркало упаковується за допомогою пухирчастої плівки, гофрокартону і спіненого поліетилену. У машині конструкція надійно закріплюється.

Двері, виконані зі скла, залишаються на місці. Потрібно тільки відкрутити ручки, розгорнути їх у зворотний бік і закрутити знову. Двері фіксуються скотчем. Необхідно, щоб вони не ходили туди-сюди під час перевезення.

У салоні автомобіля всі елементи кріпляться за допомогою спеціальних елементів. На підлогу кладуть м’яку тканину. Зверху – меблі. Тільки так можна гарантувати, що вони не пошкодиться – не з’являться небажані подряпини, тріщини і відколи. Вкрай важливо домогтися того, щоб меблі не гуляла по кузову.

Перевезення шафи-купе

Сьогодні шафа-купе можна зустріти мало не в кожній квартирі. Цей предмет меблів здатний вмістити безліч речей, і особливо актуальний для маленьких квартир.

При транспортуванні масивний шафа доставляє безліч незручностей. Якщо ви робили шафа-купе під замовлення, то в більшості випадків немає сенсу його перевозити. Такі меблі робиться раз і назавжди і встановлюється «намертво». Корпусний гарнітур розбирається на стінки, підлогу і стелю. З операцією навряд чи впорається одна людина, тому на допомогу надсилається відразу ціла група вантажників.

Найчастіше конструкція шаф-купе включає в себе скляні (дзеркальні) фасади, велика кількість елементів різних розмірів. Братися за розбирання такого виробу самостійно небезпечно. Краще залучити фахівців, які обізнані з усіма тонкощами справи.

Якщо вам необхідно транспортувати шафа-купе, то при замовленні послуги обов’язково вкажіть тип конструкції. Компанія надасть всю необхідну інформацію і направить команду професіоналів на допомогу.

Складання меблів після перевезення
Під час складання шафи-купе також краще викликати фахівців. Вони напевно нічого не зашкодять. Самодіяльність при виконанні такого завдання може тільки нашкодити. Навряд чи хтось захоче купувати нові меблі, коли можна обійтися послугами кваліфікованих фахівців.

Якщо немає можливості покликати професіонала, то зверніть увагу на такі рекомендації по самостійній збірці вироби:

  • Визначтеся з місцем розташування шафи.
  • Ретельно виміряйте параметри майбутнього елементу інтер’єру за допомогою рулетки.
  • Накрийте підлогу полотном або великим аркушем картону.
  • Вивчіть керівництва і схеми, ознайомтеся з правильним алгоритм збірки.
  • Покладіть всі деталі на підлогу: задня стіна повинна бути замість підлоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *