Автомобіль-вертоліт PAL-V one

PAL-V One – це мрія будь-якого жителя мегаполісу. Новинка, по суті, є гібридом автомобіля і компактного вертольота. Нового літаючого автомобіля не потрібно місце для того, щоб розігнатися для польоту, головне, щоб над дахом транспортного засобу не було ніяких перешкод.

Гібрид машини і вертольоти PAL-V One стане відмінним засобом пересування в місті з постійними пробками. Для того, щоб залишити ненависне місце, потрібно всього лише кілька хвилин – натиснувши кнопку, в дії приведуть лопаті гвинта, які за час їзди знаходяться зверху в згорнутому стані.

Новий літаючий автомобіль PAL-V One має три колеса і вміщує в свій салон двох пасажирів. Максимальна швидкість в будь-який з двох доступних площин, будь то небо або земля, складе 180 км / ч. У рух новинку призводить бензиновий агрегат, за допомогою якого машина може проїхати на одній повній заправці близько 1200 км по землі і пролетіти 500 км по небу.

Максимальна висота, на яку може піднятися гібридний автомобіль – 1200 м. Якщо літати на PAL-V One нижче цієї позначки, водієві навіть не потрібно буде отримувати відповідний дозвіл в службі авіаційного контролю. Для управління незвичайним засобом пересування знадобиться звичайна ліцензія пілота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *