Який евакуатор краще

В українських службах евакуації представлені евакуатори різних моделей і країн виробників. У даній статті ми б хотіли розповісти чим евакуатори різних виробників і моделей відрізняються один від одного.

Всі евакуатори можна розділити на 3 групи в залежності від того, на базі яких авто вони зроблені: європейських, японських або російських.

Евакуатори на базі російських ГАЗ, КАМАЗ і ЗІЛ зазвичай мають середньої надійністю, недорогі в обслуговуванні, але експлуатаційні витрати досить високі, а швидкість пересування низька. Аппарели практично завжди висуваються вручну, автоматика зведена до мінімуму. Підвіска, як і у всіх вітчизняних автомобілів не відрізняється м’якістю, але спокійно витримує наші дороги.

Європейські евакуатори найчастіше робляться на базі Iveco, Mersedes-Benz, Fiat, і Volkswagen. Конструкція шасі досить різноманітна – в старих моделях аппарели часто висуваються вручну, в сучасних – платформа висувається автоматично. Надійність європейських евакуаторів і швидкість пересування значно вище, ніж у вітчизняних, а й вартість обслуговування відрізняється в більшу сторону.

Японські евакуатори вражають в своєму різноманітті. Найчастіше японська техніка забезпечена висувною платформою в різної конфігурації або гідравлічними апарелями. Головним достоїнством японського автопрому безперечно є надійність і низькі експлуатаційні витрати. До плюсів також варто віднести і високу керованість, а також заводський запас потужності на навантаження.

До мінусів німецьких і японських авто варто віднести «убіваеми» підвіски в умовах наших доріг, високу вартість деяких запчастин, які можуть йти в зборі, а також вимогливість до палива (особливо дизельного).

При виборі служби евакуації пам’ятайте, що ціноутворення безпосередньо залежить від спецтехніки, яку використовує компанія.