DER ZIESEL OFFROAD WHEELCHAIR – гусеничне крісло для боса

Австрійська компанія Mattro Mobility Revolutions GmbH не перестає дивувати своїми незвичайними видами транспорту, що випускаються під ім’ям Der Ziesel, що в перекладі означає «ховрах». Незрозуміло, правда, чому цей гусеничний пепелац отримав саме таку назву, але ще не зрозуміліше широта його застосування, з урахуванням його вартості. Втім, у багатих свої чудасії.

А то, що Der Ziesel Offroad Wheelchair створений саме для багатих, сумніву не викликає. По суті це – крісло на гусеничному ходу, яке здатне підкорювати найсуворіші бездоріжжя: сніг, пісок, вибоїни і кам’яниста місцевість абсолютно ні за чим цього дивовижного транспортного засобу. Володіючи гусеничним приводом незвичайної форми, яка, до слова, може змінювати свій профіль в залежності від моделі (всього їх три: для вулиці, для бездоріжжя і «робоча конячка»), цей дивовижний механізм легко долає різні перешкоди.

Агрегат приводиться в дію електромотором, що розвиває потужність в 21 кінську силу. Розганяється до 30 кілометрів на годину, може оснащуватися лебідкою і дозволяє насолоджуватися незвичайними покатушками протягом 4 годин. При цьому, для повної підзарядки йому необхідно від 2,5 до тих же 4 годин.

Конструкція являє собою надійну раму з безшовних труб із захисним ковшем над кріслом (від перекидання). Оснащується чотирьохточковим ременем безпеки, великим кольоровим дисплеєм з вибором режиму, керуючим джойстиком. І, звичайно ж, зручним кріслом з підлокітниками, з підігрівом для зими і спеціальним тентом, що захищає від опадів. Вартість цього дива складає трохи ні мало, а 30 000 доларів, що можна порівняти з ціною на кросовер або позашляховик середнього класу.