Відкриття дверей без ключа, якщо втратили ключ або він зламався в замковій щілині

Справжнє мистецтво – відімкнути замок без ключа і не нашкодити ні пристрою, ні дверей. Сьогодні це зробити ще складніше. Виробники замків все роблять для того, щоб зловмисники не могли його зламати. Бувають ситуації, коли без подібного досвіду не обійтися. Нижче розглянемо шляхи вирішення проблеми.

Відкриття міжкімнатних дверей


Міжкімнатні засувки легко піддаються відмиканню без ключа. Існує кілька джерел неприємності. У кожному з випадків підхід до відкриття свій:

1.Двері закрились на клямку із зворотного боку. Якщо ретельно придивитися, то на замку є невеликий гвинтик. Скориставшись викруткою плоскої форми, ви з легкістю розблоковуєте замок.

2.Поломка механізму, який замикає двері. Тут ручка не відсуває засувку повністю. Заженіть між коробкою і полотном шматок тонкого пластику. Він злегка відсуне язичок і дозволить потрапити всередину.

3.Поломка квадрата, який пов’язує замок і ручку. Спробуйте зняти ручку. Це дозволить безпосередньо взаємодіяти з поворотною частиною механізму.

Всі операції потрібно виконувати вкрай обережно. Коробку і полотно міжкімнатних дверей вкрай легко пошкодити. Будь-яке втручання може зламати двері. І будь-який з вищевказаних методів не підходить для розкриття вхідного замка.

Відкриття вхідних дверей

Не страшно, якщо вам не вдається потрапити в будь-яку з кімнат. Набагато гірше, якщо не відмикається вхідні двері. Багато хто намагається влізти через вікно. Але цей метод підійде лише справжнім скелелазам і тим, хто мешкає на першому поверсі. Але як бути тим, хто проживає в багатоповерхівці, наприклад, на сьомому поверсі?

Як відімкнути броньовану і залізні двері самостійно:

  1. У разі якщо в свердловині залишився уламок ключа, що не виймайте його голими руками. Ви ризикуєте проштовхнути його ще глибше. Зверніться до сусіда і попросіть будь-який з інструментів: кусачки, лобзик, плоскогубці. Виріб допоможе вхопитися за хвостик ключа. Виконуємо всі обережно і акуратно. Важливо не зламати секрет.
  2. Спроби зламати замок без рідного ключа можна зовсім залишити. Без спеціальних навичок ви лише зашкодить начинку пристрою. В такому випадку краще викликати майстра з розкриття замків. Якщо конструкція замку проста, то можна висвердлити секрет, або ж вибити циліндр, попросивши молоток у сусіда. У першому випадку далі користуємося для розтину плоским виробом. У другому – видаляємо циліндр і розкриваємо замок дротом, спицею, які мають форму літери «Г». Такі способи допоможуть проникнути в житло, але геть зламають конструкцію.
  3. Лучше не користуватися шпилькою або канцелярською скріпкою. Такий спосіб підходить тільки справжнім професіоналам. Ви ризикуєте витратити занадто багато часу і зовсім не отримати ніякого результату.
  4. Сноровка знадобиться і під час розтину за допомогою універсальної відмички. Без досвіду, знання «дрібниць» і нюансів не обійтися.

У кожній із ситуацій потрібно орієнтуватися по кожному конкретному випадку. Наприклад, якщо замок був замкнений на один оборот, то:

  • скористайтеся ломом або фомкой, щоб вибити його з зачеплення;
  • розберіть конструкцію (спочатку позбудьтеся від ручки, а потім дістаньтеся до начинки);
  • зріжте петлі, якщо немає захисних шифт і якщо вони відкриті;
  • вибийте двері.
    Останній спосіб відмінно працює з дерев’яними дверима. Більш міцні конструкції – металеві та броньовані виламати просто так напевно не вийде.

Наостанок зазначимо, що в Києві можна замовити послуги по відкриттю замку. Професіонали завдадуть мінімальної шкоди замку і дверей. У більшості випадків вони повністю зберігають працездатність пристрою. Самодіяльність зашкодить в будь-якому з випадків. Ви ризикуєте витратити купу грошей на заміну замка, а то і дверей.