Чому LAMBORGHINI жовтий

Повертаючись до теми титульних квітів автомобілів різних брендів, особливу увагу заслуговує жовтий колір італійського виробника суперкарів Lamborghini. Вся справа в тому, що в більшій мірі прихильність компанії до жовтого, надумана самими шанувальниками марки. Саме такого кольору Ламбо красуються на різних модних постерах. Саме про жовті Ламборджині, мрію свого дитинства, складають пісні відомі репери. Але ось в самій компанії все це заперечують. І вже тим більше ні як не пов’язують популярність жовтого з спортивними автомобільними перегонами. Втім, останнє якраз схоже на дійсність: Lamborghini не відноситься до різних спортивних змагань з якимось трепетом, називаючи себе не спонсором, а звичайним постачальником комплектуючих.

Що ж стосується основних кольорів автомобілів цього бренду, то за твердженням генерального директора компанії Стефана Вінкельмана, їх кілька. І пов’язані вони з використовуваними квітами на емблемі марки у вигляді щита чорного кольору з гарцюючим биком. Це – зелений, чорний, помаранчевий і все-таки жовтий. І жодному з них компанія не віддає перевагу.

Тим часом, інтерес до Ламбо жовтих квітів теж дещо стих. За інформацією від маркетологів, сьогодні у шанувальників цієї марки в фаворі зовсім інші кольори – це білий, сірий, і фірмовий чорний. А поява жовтого взагалі було пов’язано з початком «бичачої» тематики в назвах моделей. А саме – з появою автомобіля Lamborghini Miura в далекому 1967-му році. Саме він був представлений на женевському автосалоні, на якому зробив фурор, в яскраво жовтому забарвленні. А первістка виробника – 350 GT і 440 GT і зовсім випускалися в нудних відтінках – темно-зеленому, темно-синьому, чорному. І тільки з виходів на арену «бика» Miura (Міура – це порода самих злих, лютих биків, яких використовують в битвах з тореадорами) в кольорах автомобілів Lamborghini з’явилися гоночні мотиви.