Нерозмитнені машини для Українського споживача

Нерозмитнені автомобілі придбали величезну популярність в Україні – їх пропонують придбати не тільки приватні особи, а й створені спеціально для їх реалізації компанії.

Запропоновані нерозмитнені автомобілі можна класифікувати за кількома ознаками:

  1. Вік. Більшість ввезених без розмитнення авто відносяться до вікової категорії 10 і більше років. Автомобілі, випущені після 2006 – 2007 року зустрічаємо досить рідко.
  2. Країна, з якої ці машини пригнали. Переважна більшість машин заїхали з Литви, певна частина – з Польщі. Значно рідше зустрічаються машини на словацьких, болгарських, чеських та інших номерах.
  3. Популярние бренди. Найбільшим попитом і відповідно – прерогативою для ввезення користуються німецькі бренди Audi, BMW, Mercedes і звичайно Volkswagen. Досить активно ввозять також авто марки простіше – німецькі Volvo і Opel, французькі Citroen і Renault. А ось японська і американська техніка на ринку нерозмитнених автомобілів України поки рідкість.
  4. Технічні характеристики. Ті марки, які до сих пір користувалися успіхом на споживчому ринку ЄС, швидко завоювали популярність і серед доставщиків нерозмитнених авто. Лідирують «універсали» і машини на дизельному двигуні.

Цінова політика при продажу ввезених авто в Україні

Для того, щоб показати, наскільки відрізняється ціна придбаних в ЄС і розмитнених в нашій країні автомобілів, пропонуємо розглянути кілька аналогій.

За 1,5-2 тисячі євро можна купити Volkswagen Golf IV 2000-2003 років випуску. У цього автомобіля буде дизельний двигун і механічна коробка передач. Якщо таку машину офіційно розмитнити в Україні, її ціна виросте до 5-8 тисяч доларів США.

За 3-4 тисячі євро можна купити BMW 5-ої серії 2000-2003 рр. випуску з дизельним двигуном на 3 літри і автоматичною коробкою передач. Після розмитнення в Україні цей універсал буде коштувати 8-10 тисяч доларів.

За 5-6 тисяч євро в ЄС можна придбати Volkswagen Touran 2006-2008 рр. випуску. Це простора сімейна машина, яка пересувається на бензині і має ручну коробку передач. В Україні після легалізації це авто буде коштує 11-12 тисяч доларів.

Вартість пригону і легалізації машин з Європи багаторазово окупається зростаючої ціною. Для порівняння – ZAZ Sens базовій комплектації коштує близько 7 тисяч доларів, а ZAZ Forza – всі 10 тисяч.

До переваг пригнаних з Європи авто відносять їх хороший стан, яке пояснюється рівними європейськими дорогами і високою якістю палива на заправках ЄС.